Gaziantep Hamile Fotoğraf Çekimi

Dünyanın en güzel duygularından biri de şüphesiz evlat sahibi olmak. Çocuk sahibi olma sürecinde her kadın için inanılmaz anlar, unutulmaz duygular, asla akıldan çıkmayacak anılar kalıyor. Bir bebek sahibi olacağını öğrenen anne adayları hem fiziksel hem de ruhsal olarak müthiş bir dönüşüm yaşıyorlar. Ebeveynlerin her ikisi de çocuk sahibi olma konusunda heyecanlı olsa da anne adaylarının yolculuğu gerçekten de eşsiz bir deneyim. Baba ile her anı paylaşılan, kalplerin bir attığı, sabırsızlıkla geçen bu aylar bazen geçmeyecek gibi görünse de su gibi akıp gidiyor. İşte bu özel ve güzel günleri kalıcı bir anı olarak saklamak isteyen anne ve babalar için Gaziantep hamile fotoğraf çekimi de usta fotoğrafçı Ramazan Bulut ve ekibi tarafından özenle yapılıyor.

Hamile Çekimi Nasıl Yapılır?

Gaziantep hamile fotoğrafçısı seçiminde belirlemeniz gereken bazı kriterler vardır. Bu aşamada fotoğrafçının bu konudaki tecrübesi, personel ve ekipman yeterliliği, sizin takviminize uygun bir zamanda müsait olması önemli unsurlardır. Fotoğraf ekibi ile paylaştığınız konseptler üzerinde istişare edilerek size en uygun konsept konusunda bir anlaşmaya varmanız mühimdir. Kişisel değerleriniz ve aile kültürünüze uygun bir biçimdetesettür hamile fotoğraf çekimi çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz.

Dilediğiniz konsept ya da diğer etkenlerden dolayı fotoğraf çekiminizi stüdyoda, kapalı bir dış mekânda ya da fotoğraf çekimine uygun bir dış mekânda gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bizleri arayabilir, web sitemizden daha önce yaptığımız çekimleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Ya da dilediğiniz bir fotoğraf tarzını kendiniz belirleyerek bizleri hayallerinizi gerçekleştirmek için yönlendirebilirsiniz.

Hamile Çekimi Kaçıncı Haftada Yapılır?

Hamilelik pek çok açıdan bir kadının yaşayacağı en güzel dönemlerden biridir. Anne olma duygusu ile yaşanan huzur, vücudun salgıladığı hormonlar, yavrunuza yuva olan bir beden ve tüm bunların yarattığı dinginlik yüzünüze de yansır. Eşinizin prensesi iken artık evladının annesi, kraliçesi olursunuz.  İşte bu en mutlu günleri yaşarken fotoğraf çekimi zamanına da dikkat etmeniz gerekir.

Gebeliğin bazı dönemleri fotoğraf çekimi için çok uygun olmayabilir. Uygun olan dönemi belirlemek için önceden randevu almanızda fayda vardır. En güzel hamile fotoğraf çekimi için anne adayımızın karnının belirginleşmeye başladığı yaklaşık 30. haftadan itibaren iç ya da dış mekân çekimi yapılabilir. Bu süre 36. haftanın başlarına kadar uzayabilir. Daha sonrası hem annenin artık ağırlaşması hem de doğum vaktinin yaklaşması sebebiyle tercih edilmemelidir.

 

Gaziantep Hamile Stüdyo Çekimi

Gaziantep hamile çekimi için gerekli tüm donanım ve ekipman stüdyomuzda mevcuttur. Seçeceğiniz konsepte uygun renk ve dekorasyon malzemeleri ile oluşturacağımız geri plan ile anne-baba ve bebek olarak yapılacak ilk profesyonel fotoğraf çekiminizi keyifle gerçekleştirebilirsiniz. Henüz dünyaya gelmemiş olsa da minik bebeğinizin bu ilk fotoğrafları için hazırlanan ortam sizlerin en rahat şekilde poz verebilmeniz için en uygun malzemeler ile donatılmıştır. Anne ve baba adayının giyeceği kıyafetler, kullanacağı renkler ve objelere uygun olarak bebek patikleri, bebek eşyaları, çiçekler, emzikler, oyuncaklar gibi pek çok şirin detay da stüdyoda kullanıma uygun halde bulunmaktadır.

Gaziantep Hamile Dış Çekimi

Konforlu, huzurlu, neşeli bir dış çekim için doğru mekânı ve bu mekân için doğru zamanı belirlemek önemli. Günün farklı saatlerinde ya da hafta sonlarında kalabalık olan yerlerden kaçınmak faydalı olacaktır. Ayrıca sizin fiziksel ve mental durumunuz da dış çekim için belirleyici bir konu olmalıdır. Sabahları bulantı gibi şikayetleriniz var ise fotoğraf çekimi için öğlen saatlerini belirlemek faydalı olabilir. Profesyonel ekibimiz gerekli tüm malzeme ve hamile dış çekim aksesuarları ile asla unutmak istemeyeceğiniz bu en güzel günlerin anısını size en iyi şekilde sunmak için gayret sarf edecektir.

Gülümseyen yüzünüz, eşinizle olan en güzel fotoğraf çekiminiz, üç kişi olmadan önceki bu son tatlı fotoğraf çekiminiz boyunca rahatınız için gereken tüm şartlar yerine getirilir. Çekirdek ailenizin bu ilk çekiminde mutluluğunuzu yansıtacak en güzel ortam sizin için hazırlanır ve bu ortamın adeta kral ve kraliçesi olduğunuzu hissedersiniz. Dünyaya gelecek minik bebeğinizin; tatlı prenses ya da prensinizin huzurunun da size bağlı olduğunu bilir size bu güzel çekimi eşsiz kılmak için gereken özeni göstermekteyiz.

Gaziantep’te Hamile Çekimi Yapılacak Yerler

Antep kadim bir şehir olması sebebiyle sadece hamile çekimi değil tüm fotoğraf çekimleri için eşsiz bir arka plandır. Şehrin her yanında fotoğraf çekimine uygun tarihi mekanlar, otantik ögeler, kartpostalları aratmayacak manzaralar bulunmaktadır. Şehrin çevresi de eşsiz natürel yapısı ile doğa çekimleri için bulunmaz bir nimettir. Botanik Park, Burç Göleti, Dülükbaba Tabiat Parkı, Bayazhan, Veliç Kır Evleri, Şirehan Otel gibi şehirle özdeşleşmiş mekanlar da hemen her gün fotoğraf çekimi için müsaittir. Şehrin sıcak iklimi de hemen her mevsimde fotoğraf çekimine müsait dış mekanlar açısından oldukça uygundur.

Belirlediğiniz bir ya da birden fazla mekânda; bir ya da birkaç gün sürecek fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Dilerseniz tüm fotoğraf çekiminiz bir hikâye formatı ile albüm olarak sizlere sunulur. Çekirdek ailenizin bu ilk albümü için çalışacağınız en güvenilir ve güler yüzlü ekip olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hamile Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gebelik gibi hassas bir durumda her konuda tedbirli ve programlı olmakta fayda vardır. Fotoğraf çekimi öncesi dikkat etmeniz gereken en önemli maddeler şunlar:

  • Fotoğraf çekimi için size en uygun tarih ve saati belirlemelisiniz.
  • Konsepti belirleyerek konsepte uygun iç ya da dış mekân tercihlerinizi yapmalısınız.
  • Fotoğraf çekimi öncesi tam olarak ne tür bir çalışma istediğinizi ekibe net olarak anlatmalısınız.
  • Anne babanın giyeceği kıyafetlerin model ve renklerini daha önceden fotoğrafçı ile paylaşmalısınız.
  • Çekim günü önceden belirlenmiş saatte ekip ile buluşmalısınız.
  • Randevuya iyi dinlenmiş, tok ve yeterli sıvı almış bir biçimde gelmelisiniz.
  • Çekim sırasında fotoğrafçının çalışmasını aksatacak durumlardan kaçınmalısınız.
  • Çekim sırasında yaşayacağınız en küçük bir rahatsızlığı dahi ekibe iletmelisiniz.

Başarılı ve keyifli bir gebe fotoğraf çekimini mutlulukla tamamlamak için Ramazan Bulut ve profesyonel ekibi ile irtibata geçip randevu alınız.

Leave a Comment

Web sayfamız içerisinde kullanılan tüm fotoğraflar, Antep Düğün Fotoğrafçısı tarafından çekilmiştir. Fotoğraflar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.