Dilara ve Selçuk: Sonsuz Aşka İmza Attı

Bazı anların hiçbir zaman unutulmaması ve hep hatırlanması gerekir. Düğünler, unutulmaması gereken önemli bir gündür. Aşklarını sonsuzluğa taşıyan çiftler, bu özel günlerinde fotoğraflarla ölümsüz hale getirir. Böylece ileride, çocuklarına bırakacakları en güzel miras da düğün fotoğrafları olur. Bu nedenle yetenekli bir fotoğrafçının ellerinden çıkacak fotoğrafları beklerler.

İşte Dilara ve Selçuk da aşkın en güzel halini yaşayan çiftlerden biri. Evlenirken gözlerindeki sevgi dolu bakışlar fotoğraflarına yansıyor. Bu anlarını ölümsüzleştirmek için de Klida Fotoğraf Platosu’nu tercih ettiler. Güzel gelinimiz ve şık damadımız, harika bir ambiyansla anılarını süslediler. Her zaman hatırlamak isteyecekleri bu anlar ömür boyu yanlarında olacak.

Dilara ve Selçuk’un Aşk Dolu Fotoğraf Çekimi

Bir aşiret kızı olan gelinimiz Dilara Hanım ile Urfalı damadımız, bir masaldaymış gibi hissetmek istediler. Bu masala ise birbirlerine olan bakışları ve yüzlerindeki güler yüzleriyle başladılar. İçlerindeki yoğun duygular da fotoğrafların her bir karesine yansıdı. Fotoğraflarını paylaştıklarında ise bir bakan bu güzel çifte tekrar tekrar bakacak.

Dilara Hanım prenses model gelinliğiyle göz kamaştırdı. Şık bir şekilde yapılan dalgalı saçları da her fotoğrafın en güzel detayı oldu. Damat beyin ise takımına seçtiği aksesuarlarla güzel bir uyum yakalandı. Böylece onların sevgisine uygun tarzda pozlar seçildi ve fotoğraf çekiminde de romantik anları çekildi. Gazi Antep Düğün Fotoğrafçısı Olarak Mutluluklar dileriz.

Share:
Web sayfamız içerisinde kullanılan tüm fotoğraflar, Antep Düğün Fotoğrafçısı tarafından çekilmiştir. Fotoğraflar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.