Sevgili Özlem ve Atilla’nın düğün hikayesini ölümsüzleştirdiğimiz harika anları ve çekimlerimizi büyük bir keyifle anlatıyorum:

Almanya’dan bize ulaşan sevgili çiftimiz Özlem ve Atilla, aralarındaki muhteşem uyumla herkesi göz kamaştırıyordu. Özel günlerini ölümsüz kılmak için çiftimizle birlikte özenle çalıştık ve ekip arkadaşlarımızla birlikte bu güzel anlara tanıklık ettik. Save the Date çekimleri için tercih ettikleri Saklı Cennet Halfeti, muhteşem manzarası ve doğal güzellikleriyle bizi karşıladı.

Gelinimiz ve damadımız, tatlı bir telaş içinde hazırlıklarını tamamladıklarında, çekim sürecine başladık. Bu çekimler, gelinlik ve damatlıkla rahatça poz verebildikleri, koşuşturma olmadan özel anlarını yakalayabildiğimiz serüvenlerdi. İletişimimizi sürekli olarak sürdürdük ve onların beklentilerini karşılamak adına en iyisini yapmaya özen gösterdik.

Özel günleri geldiğinde, Saklı Cennet Halfeti’ye birlikte yol aldık ve suyun içerisinden yükselen tarihi yapıların olduğu muhteşem bir arka plan yakaladık. Çekimlerde çiftimiz, birbirinden güzel pozlarla işimizi kolaylaştırdı ve onların hikayelerini dinleyerek daha da yakınlaştık. Çekimlerin bir bölümünü Instagram adresimiz ve web sitemizde paylaştığımızda, onların da ilgisini çekti ve bu güzel hikayeye dahil olmak istediklerini belirttiler.

Nikah telaşına girmeden önce, Gaziantep Araban ilçesindeki rüya gibi nikah çekimlerini gerçekleştirdik. Gaziantep’in tarih kokan sokakları, kendine has mimari yapıları ve benzersiz kültürü, çiftimizin mutluluğunu süsledi. Çiftimizin pozitif enerjisi etrafa yayılırken, hem davetliler hem de ekibimiz keyifli bir gün geçirdi.

Nikah öncesinde hazırlıklarını tamamlayan Özlem ve Atilla’nın gözlerinden okunan tatlı heyecanları, çekimlerimizdeki anlamlı karelerde yansıdı. “Evet” demeye saniyeler kala, ikisi de birbirinden heyecanlıydı ve tüm bu anları özenle kaydettik. Nikah salonuna girecekleri ana kadar çiftimizin yanında olduk ve gün boyunca unutulmaz anılar yakaladık.

Çekimlerimiz boyunca, çiftimizin beklentilerini karşılamak için her detayı düşündük:

– Rotasyon belirleme sürecinde çiftimizin tercihlerine önem verdik.
– Çekimlerin gerçekleşeceği mekanları ve saatleri önceden planlayarak çiftimizle paylaştık.
– Tam saatinde hazır olmaları için çiftimizi bilgilendirdik ve koordine olduk.
– Malzemeler, aydınlatma, kompozisyon ve pozlamalar üzerine detaylı planlamalar yaptık.
– Gelin ve damadın hangi açılardan daha iyi görüneceklerini önceden belirleyerek direktifler verdik.
– Samimi, doğal ve profesyonel çekimler yapmak için çiftimizle uyum içinde çalıştık ve onları stres olmadan yönlendirdik.

Profesyonel ekibimiz, Antep Düğün Fotoğrafçısı, gelin ve damadın mutluluğunu ön planda tutarak, en güzel anıları yakalamak için özenle çalıştı. Özlem ve Atilla’nın düğün hikayesini ölümsüzleştirmek bizim için büyük bir mutluluk oldu ve her anlarını özel bir albümde toplayarak kendilerine teslim ettik.

Siz de hayatınızın en önemli anlarını ölümsüzleştirmek ve unutulmaz anılar yaratmak isterseniz, bize her zaman iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizin de hayal ettiğiniz özel çekimleri gerçeğe dönüştürmekten mutluluk duyarız.

Share:
Web sayfamız içerisinde kullanılan tüm fotoğraflar, Antep Düğün Fotoğrafçısı tarafından çekilmiştir. Fotoğraflar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.